Dla wystawcy

Przygotuj się na ekscytujące wydarzenie, które zrewolucjonizuje branżę konopną! Hempathy Expo – pierwsze Targi Konopne w Poznaniu – zaprasza Cię do dołączenia jako wystawca i pokazania światu swoich niezwykłych produktów i usług. 

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy startujesz jako nowa marka, to idealna okazja, aby się wyróżnić!

Przestrzeń, którą dysponujemy w tym roku to 7500m² – pozwala to nie tylko na zorganizowanie przestrzeni wystawienniczej, ale też na realizację naszych pomysłów edukacyjnych i rozrywkowych, które zwiększą poziom zadowolenia gości z wizyty na naszej imprezie. 

W tym roku równolegle z Hempathy, w sąsiedniej hali odbywać się będą Poznańskie Targi Piwne – podobne grupy docelowe obu imprez tworzą synergię, która pozytywnie wpływa na frekwencję. 

Korzystając z ponad 11 lat doświadczeń przy organizacji jednego z największych festiwali piwa rzemieślniczego w Polsce – Poznańskich Targów Piwnych – budujemy nowe wydarzenie na mapie europejskiego świata konopi. 

Przygotowaliśmy bogatą ofertę rozrywkowo-edukacyjną łączącą liczne atrakcje z wysokiej jakości wykładami, warsztatami i prelekcjami. Uczestnicy naszego wydarzenia lepiej poznają świat konopi, czerpiąc wiedzę od ekspertów oraz sprawdzając i testując szeroką gamę produktów konopnych.

Oferta dla wystawców

Zajerestruj się do panelu!

Skontaktuj się z nami

Maciej Skrzypkowski – CCO

+ 48 532 071 988

maciej@hempathyexpo.pl

Maciej Skrzypkowski – CCO

+ 48 532 071 988

maciej@hempathyexpo.pl